Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 25

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород, Львів Одеса 25 ("БІЛА АКАЦІЯ") 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 18:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:50
Мукачево 18:15 18:25
Карпати 18:42 18:43
Свалява 18:53 18:57
Воловець 19:28 19:31
Славське 20:23 20:27
Сколе 20:58 21:01
Стрий 21:39 21:45
Львів 22:56 23:28
Красне 00:08 00:10
Злочів 00:32 00:34
Тернопіль-Пас. 01:28 01:33
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:35 02:37
Хмельницький 03:30 03:34
Жмеринка-Пас. 05:02 05:26
Рахни 06:03 06:05
Вапнярка 06:38 06:40
Рудниця 07:08 07:10
Кодима 07:30 07:32
Подільськ 08:25 08:45
Роздільна-1 10:20 10:22
Одеса-Головна 11:24

Розклад у зворотньому напрямку