Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 720

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 720 (ІНТЕРСІТІ+) 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 5:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Дарниця 18:50 18:52
Бориспіль 19:06 19:08
Гребінка 20:05 20:07
Лубни 20:27 20:29
Ромодан 20:50 20:52
Миргород 21:09 21:11
Полтава-Київська 22:02 22:04
Харків-Пас. 23:39

Розклад у зворотньому напрямку