Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:40
Миколаїв Пас. 13:47 13:52
Явкине 14:50 14:56
Новий Буг 15:34 15:36
Казанка 16:03 16:05
Долинська 16:35 16:55
Куцівка 17:14 17:16
Чорноліська 18:20 18:22
Фундукліївка 18:54 18:56
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:48
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:22 22:24
Козятин-1 00:09 00:11
Вінниця 01:12 01:17
Жмеринка-Пас. 02:02 02:26
Хмельницький 04:10 04:36
Волочиськ 05:30 05:32
Тернопіль-Пас. 06:28 06:34
Злочів 07:28 07:30
Красне 07:53 07:55
Підзамче 08:26 08:28
Львів 08:38

Розклад у зворотньому напрямку