Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 864

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Неданчичі Київ-Вол. 864 з 25/10/2020 по 5,6,7,1 днях тижня 5:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Неданчичі 04:46
Селище Лісове 04:50 04:51
Славутич 04:56 04:58
Демійка 05:05 05:06
Малійки 05:11 05:12
Жукотки 05:21 05:22
Левковичі 05:26 05:27
Білоус 05:35 05:36
Подусівка 05:44 05:45
Чернігів 05:50 06:00
Ім.бориса Олійника 06:33 06:35
Вересоч 06:43 06:44
Вертіївка 06:58 06:59
Ніжин 07:16 07:23
Носівка 07:43 07:44
Бобровиця 08:04 08:05
Бобрик 08:28 08:29
Бровари 08:44 08:46
Дарниця 09:02 09:08
Видубичі 09:18 09:20
Київ-Деміївський 09:23 09:24
Протасів Яр 09:28 09:29
Північна 09:32 09:35
Караваєві Дачі 09:40 09:41
Київ-Волинський 09:46 09:48
Борщагівка-Техн. 09:55

Розклад у зворотньому напрямку