Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 117 1/02-26/03/2021 по 1,3,5 днях тижня 11:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:46 22:48
Вінниця 23:06 23:09
Хмельницький 00:55 00:59
Гречани 01:10 01:26
Дунаївці 02:40 02:42
Кам'янець-Подільський 03:47 03:50
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57

Розклад у зворотньому напрямку