Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 896

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ-Вол. 896 з 26/10/2020 по суботах і понеділках 6:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 01:35
Терещенська 01:48 01:50
Кролевець 02:10 02:11
Алтинівка 02:23 02:24
Конотоп-Пас. 02:49 03:05
Кукілка 03:12 03:13
Халимонове 03:21 03:22
Хутір Халимонове 03:28 03:29
Бахмач-Пас. 03:35 03:37
Бахмач-Київ. 03:41 03:42
З.п.669 Км 03:47 03:48
Старий Луг 03:51 03:52
Черемушки 03:57 03:58
Велика Загорівка 04:03 04:04
Плиски 04:11 04:21
Хороше Озеро 04:31 04:32
Крути 04:41 04:42
Приостерний 04:51 04:52
Ніжин 05:03 05:08
Носівка 05:28 05:29
Кобижча 05:38 05:39
Бобровиця 05:50 05:51
Бобрик 06:13 06:14
Бровари 06:29 06:30
Дарниця 06:48 07:00
Видубичі 07:10 07:12
Київ-Деміївський 07:15 07:16
Протасів Яр 07:20 07:21
Північна 07:25 07:30
Караваєві Дачі 07:35 07:36
Київ-Волинський 07:42

Розклад у зворотньому напрямку