Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 896

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Шостка 896 з 25/10/2020 по п'ятницях та неділях 6:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 14:42
Київ-Волинський 14:50 14:53
Караваєві Дачі 14:57 14:59
Північна 15:04 15:13
Київ-Деміївський 15:20 15:21
Видубичі 15:24 15:26
Дарниця 15:35 15:38
Бровари 15:51 15:52
Бобрик 16:09 16:10
Бобровиця 16:33 16:34
Носівка 16:53 16:54
Ніжин 17:12 17:26
Приостерний 17:36 17:37
Крути 17:46 17:47
Хороше Озеро 17:56 17:57
Плиски 18:07 18:08
Велика Загорівка 18:14 18:15
Черемушки 18:20 18:21
Старий Луг 18:25 18:26
З.п.669 Км 18:29 18:30
Бахмач-Київ. 18:36 18:37
Бахмач-Пас. 18:42 18:44
Хутір Халимонове 18:50 18:51
Халимонове 18:57 18:58
Кукілка 19:07 19:08
Конотоп-Пас. 19:15 19:30
Алтинівка 19:58 19:59
Кролевець 20:11 20:13
Терещенська 20:34 20:36
Шостка 20:49

Розклад у зворотньому напрямку