Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 882

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Славутич Фастів 882 з 25/10/2020 по неділях 5:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Славутич 16:45
Малійки 16:59 17:00
Жукотки 17:10 17:11
Левковичі 17:17 17:18
Чернігів 17:38 17:48
Ім.бориса Олійника 18:21 18:27
Вертіївка 18:51 18:52
Ніжин 19:08 19:10
Носівка 19:29 19:30
Бобровиця 19:49 19:50
Бобрик 20:10 20:11
Бровари 20:26 20:28
Дарниця 20:44 20:47
Видубичі 20:57 20:59
Київ-Деміївський 21:01 21:02
Північна 21:09 21:12
Караваєві Дачі 21:17 21:18
Київ-Волинський 21:23 21:31
Вишневе 21:38 21:39
Боярка 21:49 21:50
Васильків-1 22:03 22:04
Мотовилівка 22:13 22:14
Фастів-1 22:31

Розклад у зворотньому напрямку