Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 116 ("МАЯК") цілий рік щоденно; відмінено 15,16,17,18/02/2021 16:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:19
Миронівка 20:34 20:36
Цвіткове 21:44 21:51
Ім.тараса Шевченка 22:24 22:57
Кам'янка 23:18 23:20
Знам'янка-Пас. 00:22 00:25
Олександрія 01:05 01:07
П'ятихатки 02:25 02:27
Верхівцеве 02:59 03:01
Кам'янське-Пас. 03:27 03:29
Дніпро-Головний 04:01 04:28
Синельникове-1 05:14 05:16
Запоріжжя-1 06:09 06:43
Оріхівська 07:57 07:59
Пологи 08:39 09:09
Кирилівка 09:31 09:33
Синя Гора 09:44 09:46
Верхній Токмак-1 10:03 10:05
Нельгівка 10:35 10:37
Бердянськ 11:46

Розклад у зворотньому напрямку