Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Львів 70 з 13/12/2020 щоденно, крім 16-20/03/2021 28:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:55
Волноваха 14:20 14:40
Розівка 15:47 15:49
Комиш-Зоря 16:18 16:20
Верхній Токмак-2 16:59 17:02
Великий Токмак 17:50 17:52
Молочанськ 18:05 18:07
Федорівка 18:42 19:02
Запоріжжя-1 20:16 20:36
Синельникове-1 21:32 21:34
Дніпро-Головний 22:23 22:51
Кам'янське-Пас. 23:22 23:24
Верхівцеве 23:53 23:55
П'ятихатки 00:41 00:58
Олександрія 02:12 02:14
Знам'янка-Пас. 02:52 02:55
Фундукліївка 03:42 03:52
Ім.тараса Шевченка 04:24 04:47
Цвіткове 05:17 05:19
Городище 05:35 05:47
Корсунь 06:06 06:08
Миронівка 06:39 06:41
Біла Церква 07:34 07:36
Козятин-1 09:28 09:30
Калинівка-1 10:06 10:08
Вінниця 10:29 10:36
Жмеринка-Пас. 11:24 11:51
Деражня 12:49 12:51
Хмельницький 13:20 13:25
Волочиськ 14:20 14:22
Підволочиськ 14:31 14:33
Тернопіль-Пас. 15:19 15:24
Злочів 16:22 16:24
Підзамче 17:26 17:28
Львів 17:39

Розклад у зворотньому напрямку