Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 цілий рік щоденно 15:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 17:21
Одеса-Східна 17:50 17:52
Веселинове 19:46 19:48
Вознесенськ 20:23 20:26
Южноукраїнська 20:57 20:59
Помічна 21:47 21:50
Новоукраїнка 22:07 22:09
Плетений Ташлик 22:26 22:28
Кропивницький 23:02 23:07
Знам'янка-Пас. 00:02 00:33
Олександрія 01:16 01:18
П'ятихатки 02:35 02:37
Вільногірськ 02:58 02:59
Кам'янське-Пас. 03:38 03:40
Дніпро-Головний 04:11 04:36
Синельникове-2 05:17 05:19
Павлоград-1 05:50 05:52
Лозова-Пас. 06:48 06:50
Барвінкове 07:38 07:40
Слов'янськ 08:12 08:19
Краматорськ 08:33 08:38
Дружківка 08:49 08:51
Костянтинівка 09:12

Розклад у зворотньому напрямку