Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 772

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Київ 772 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік щоденно 5:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 14:18
Деражня 14:42 14:44
Жмеринка-Пас. 15:40 15:55
Гнівань 16:18 16:20
Вінниця 16:39 16:41
Калинівка-1 16:58 17:00
Козятин-1 17:33 17:35
Фастів-1 18:40 18:42
Київ-Пас. 19:36

Розклад у зворотньому напрямку