Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 42

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Дніпро 42 14/12/2020-25/03/2021 щоденно; з 26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 13:10
Дрогобич 13:29 13:59
Львів 15:24 15:49
Підзамче 16:01 16:03
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:09 18:14
Підволочиськ 19:03 19:05
Хмельницький 20:13 20:28
Вінниця 22:29 22:34
Козятин-1 23:30 23:32
Біла Церква 01:16 01:18
Миронівка 02:12 02:14
Корсунь 02:49 02:59
Городище 03:21 03:23
Ім.тараса Шевченка 04:05 04:20
Кам'янка 04:41 04:43
Фундукліївка 04:59 05:01
Знам'янка-Пас. 05:49 05:52
Олександрія 06:32 06:34
П'ятихатки 07:51 07:53
Вільногірськ 08:13 08:15
Верхньодніпровськ 08:42 08:44
Кам'янське-Пас. 08:59 09:01
Дніпро-Головний 09:35

Розклад у зворотньому напрямку