Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 146

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ізмаїл Київ 146 ("ДУНАЙ") з 25/10/2020 щоденно 16:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ізмаїл 18:12
Котлабух 18:47 18:49
Дзинілор 19:11 19:13
Главані 19:41 19:43
Арциз 20:09 20:29
Сарата 20:53 20:55
Кулевча 21:15 21:17
Білгород-Дністровський 21:50 22:30
Бугаз 22:46 22:52
Кароліно-Бугаз 23:05 23:10
Аккаржа 23:33 23:35
Одеса-Головна 00:14 00:49
Роздільна-1 01:43 01:45
Подільськ 03:09 03:11
Слобідка 03:42 03:44
Кодима 04:04 04:06
Рудниця 04:24 04:26
Крижопіль 04:36 04:38
Вапнярка 04:52 04:54
Рахни 05:26 05:28
Ярошенка 05:46 05:48
Жмеринка-Пас. 06:09 06:31
Вінниця 07:17 07:36
Козятин-1 08:38 08:41
Фастів-1 09:58 10:00
Київ-Пас. 10:52

Розклад у зворотньому напрямку