Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 733

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 733 (ІНТЕРСІТІ+) цілий рік щоденно 8:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 04:39
Дніпро-Головний 06:51 07:01
Кам'янське-Пас. 07:27 07:28
П'ятихатки 08:16 08:17
Олександрія 08:59 09:00
Знам'янка-Пас. 09:32 09:33
Ім.тараса Шевченка 10:33 10:34
Київ-Пас. 12:52

Розклад у зворотньому напрямку