Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 758

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Могилів-Подільський Київ 758 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік по 1,4,6 днях тижня 7:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Могилів-Подільський 02:20
Вендичани 02:54 02:56
Котюжани 03:23 03:25
Копай 03:39 03:41
Бар 04:08 04:10
Жмеринка-Пас. 04:50 05:30
Вінниця 06:09 06:14
Козятин-1 07:00 07:02
Київ-Пас. 09:20

Розклад у зворотньому напрямку