Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 145

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ізмаїл 145 ("ДУНАЙ") з 25/10/2020 щоденно 17:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:40
Фастів-1 18:45 18:47
Козятин-1 20:06 20:08
Вінниця 21:01 21:11
Жмеринка-Пас. 21:58 22:40
Ярошенка 23:05 23:07
Рахни 23:24 23:26
Вапнярка 00:01 00:03
Крижопіль 00:18 00:20
Рудниця 00:32 00:34
Кодима 00:51 00:53
Слобідка 01:20 01:22
Подільськ 01:45 01:47
Роздільна-1 03:14 03:16
Одеса-Головна 04:15 04:50
Аккаржа 05:29 05:31
Кароліно-Бугаз 05:55 05:59
Бугаз 06:17 06:22
Білгород-Дністровський 06:47 07:27
Кулевча 08:04 08:06
Сарата 08:30 08:32
Арциз 09:00 09:20
Главані 09:47 09:49
Дзинілор 10:16 10:18
Котлабух 10:40 10:42
Ізмаїл 11:17

Розклад у зворотньому напрямку