Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 24:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:39 11:43
Злочів 12:07 12:17
Тернопіль-Пас. 13:17 13:24
Підволочиськ 14:16 14:20
Хмельницький 15:20 15:27
Жмеринка-Пас. 16:55 17:17
Вінниця 18:05 18:10
Козятин-1 19:08 19:10
Біла Церква 20:52 20:54
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:33 22:35
Цвіткове 23:11 23:13
Ім.тараса Шевченка 23:46 00:36
Знам'янка-Пас. 01:57 02:00
Олександрія 02:40 02:42
П'ятихатки 04:00 04:02
Верхівцеве 04:34 04:36
Кам'янське-Пас. 05:02 05:04
Дніпро-Головний 05:42 06:02
Синельникове-1 07:01 07:03
Запоріжжя-1 08:00 08:05
Мелітополь-Пас. 09:48 10:08
Якимівка 10:32 10:34
Партизани 11:07 11:09
Новоолексіївка 11:20