Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 20/07-4/09/2020 щоденно 17:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:04
Люботин 20:46 20:48
Коломак 21:40 21:42
Скороходове 21:57 21:59
Полтава-Півд. 22:40 23:10
Нові Санжари 23:47 23:49
Ліщинівка 00:01 00:03
Кобеляки 00:17 00:19
Ганнівка 00:35 00:37
Козельщина 00:43 00:46
Галещина 00:55 00:57
Кременчук-Пас. 01:30 02:05
Крюків На Дніпрі 02:14 02:16
Павлиш 02:50 02:52
Кривий Ріг-Головний 06:53 07:03
Апостолове 07:54 08:16
Високопілля 09:01 09:03
Блакитне 09:15 09:17
Біла Криниця 09:39 09:41
Березнегувате 10:07 10:09
Снігурівка 10:48 10:50
Миколаїв Пас. 11:48 12:08
Херсон 13:37

Розклад у зворотньому напрямку