Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 232

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Львів 232 10,12,14/08/2020 22:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 11:15
Новоолексіївка 11:30 11:32
Партизани 11:46 11:48
Сокологірне 12:05 12:07
Якимівка 12:38 12:40
Тащенак 12:52 12:54
Мелітополь-Пас. 13:06 13:28
Запоріжжя-1 14:56 15:01
Синельникове-1 16:00 16:02
Дніпро-Головний 17:11 17:31
Кам'янське-Пас. 18:09 18:13
П'ятихатки 19:40 19:45
Олександрія 21:05 21:07
Знам'янка-Пас. 21:58 22:03
Ім.тараса Шевченка 23:16 23:32
Миронівка 00:56 00:58
Козятин-1 03:47 04:10
Бердичів 04:36 04:38
Полонне 05:44 05:46
Шепетівка 06:17 06:27
Славута-1 06:48 06:49
Кривин 07:02 07:03
Дубно 08:02 08:04
Радивилів 08:38 08:40
Броди 08:49 08:51
Львів 10:00

Розклад у зворотньому напрямку