Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 1

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Костянтинівка 1 12,14/08/2020 22:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 17:16
Львів 21:40 22:00
Київ-Пас. 04:15 04:35
Полтава-Київська 08:34 08:56
Харків-Пас. 11:14 11:37
Ізюм 13:31 13:33
Святогірськ 13:57 13:59
Лиман 14:27 14:29
Слов'янський Курорт 14:51 14:53
Краматорськ 15:14 15:16
Дружківка 15:27 15:29
Костянтинівка 15:50

Розклад у зворотньому напрямку