Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 8/07-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:21
Запоріжжя-1 15:59 16:04
Синельникове-1 17:00 17:02
Дніпро-Головний 17:50 18:10
Кам'янське-Пас. 18:47 18:49
Верхівцеве 19:31 19:33
П'ятихатки 20:29 20:31
Олександрія 21:51 21:53
Знам'янка-Пас. 22:42 22:47
Фундукліївка 23:35 23:37
Ім.тараса Шевченка 00:09 00:46
Городище 01:30 01:32
Корсунь 01:51 01:53
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:07 05:29
Бердичів 05:56 05:58
Чуднів-Волинський 06:27 06:29
Печанівка 06:48 06:50
Полонне 07:07 07:09
Шепетівка 07:37 07:39
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:33 08:35
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:49 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку