Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 375 з 6/07/2020 щоденно, крім 20/07-4/09/2020 18:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:54
Миколаїв Пас. 17:11 17:31
Снігурівка 18:32 18:34
Березнегувате 19:13 19:15
Біла Криниця 19:40 19:42
Блакитне 20:04 20:06
Високопілля 20:19 20:21
Апостолове 20:49 21:11
Кривий Ріг-Головний 21:50 21:55
Тимкове 23:06 23:30
Долинська 23:46 23:51
Куцівка 00:14 00:16
Шарівка 00:41 00:49
Знам'янка-Пас. 01:42 02:05
Користівка 02:36 02:38
Павлиш 03:10 03:12
Крюків На Дніпрі 03:37 03:39
Кременчук-Пас. 03:46 04:26
Галещина 05:02 05:04
Козельщина 05:16 05:19
Ганнівка 05:28 05:30
Кобеляки 05:46 05:48
Ліщинівка 06:05 06:07
Нові Санжари 06:23 06:25
Полтава-Півд. 07:02 07:27
Скороходове 08:12 08:14
Коломак 08:29 08:31
Люботин 09:24 09:26
Харків-Пас. 09:56

Розклад у зворотньому напрямку