Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 з 5/07/2020 щоденно, крім 20/07-4/09/2020 18:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:04
Люботин 20:46 20:48
Коломак 21:40 21:42
Скороходове 21:57 21:59
Полтава-Півд. 22:40 23:10
Нові Санжари 23:47 23:49
Ліщинівка 00:01 00:03
Кобеляки 00:17 00:19
Ганнівка 00:35 00:37
Козельщина 00:43 00:46
Галещина 00:55 00:57
Кременчук-Пас. 01:30 02:05
Крюків На Дніпрі 02:14 02:16
Павлиш 02:50 02:52
Користівка 03:23 03:25
Знам'янка-Пас. 04:00 04:23
Шарівка 05:10 05:12
Куцівка 05:37 05:39
Долинська 06:00 06:05
Тимкове 06:20 06:44
Кривий Ріг-Головний 08:03 08:26
Апостолове 09:11 09:33
Високопілля 10:00 10:02
Блакитне 10:14 10:16
Біла Криниця 10:36 10:38
Березнегувате 11:00 11:02
Снігурівка 11:39 11:41
Миколаїв Пас. 12:39 12:59
Херсон 14:11

Розклад у зворотньому напрямку