Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 59

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 59 ("ЧАЙКА") 29/06-31/08/2020 щоденно; з 1/09-31/10/2020 по непарних; з 2/11/2020 по парних 13:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 17:01
Люботин 17:35 17:37
Коломак 18:27 18:28
Полтава-Півд. 19:18 19:38
Кременчук-Пас. 21:19 21:41
Користівка 22:43 22:45
Знам'янка-Пас. 23:18 23:41
Кропивницький 00:28 00:38
Новоукраїнка 01:42 01:44
Помічна 02:04 02:09
Южноукраїнська 03:01 03:03
Вознесенськ 03:27 03:30
Одеса-Східна 05:44 05:46
Одеса-Головна 06:19

Розклад у зворотньому напрямку