Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 60

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 60 ("ЧАЙКА") 30/06-1/09/2020 щоденно; з 2/09-30/10/2020 по парних; з 1/11/2020 по непарних 13:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:21
Одеса-Східна 19:52 19:54
Вознесенськ 22:21 22:24
Южноукраїнська 22:53 22:55
Помічна 23:42 23:45
Новоукраїнка 00:01 00:03
Кропивницький 01:03 01:13
Знам'янка-Пас. 01:59 02:22
Користівка 02:50 02:52
Кременчук-Пас. 03:58 04:20
Полтава-Півд. 05:58 06:18
Коломак 07:07 07:09
Люботин 07:59 08:01
Харків-Пас. 08:31

Розклад у зворотньому напрямку