Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 116 ("МАЯК") з 13/06/2020 щоденно, крім 19-23/10/2020 17:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:00
Нельгівка 19:04 19:06
Верхній Токмак-1 19:34 19:36
Синя Гора 19:53 19:55
Пологи 20:32 21:07
Оріхівська 21:49 21:51
Запоріжжя-1 23:10 23:48
Синельникове-1 00:41 00:43
Дніпро-Головний 01:30 02:30
Кам'янське-Пас. 03:03 03:05
Верхівцеве 03:35 03:37
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:38 05:40
Знам'янка-Пас. 06:23 06:28
Кам'янка 07:23 07:25
Ім.тараса Шевченка 07:45 07:48
Цвіткове 08:19 08:21
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку