Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Лисичанськ 20 19/06-30/07/2020 щоденно (крім 30/06, 1/07/2020); з 1/08/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:14 02:34
Харків-Бал. 04:52 04:57
Куп'янськ-Вузл. 06:58 07:18
Сватове 08:24 08:26
Кремінне 09:05 09:07
Рубіжне 09:21 09:26
Лисичанськ 09:48