Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 895

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Конотоп Київ-Вол. 895 з 31/07/2020 щоденно, крім 1,6 днів тижня 4:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Конотоп-Пас. 03:09
Кукілка 03:15 03:16
Халимонове 03:24 03:25
Хутір Халимонове 03:31 03:32
Бахмач-Пас. 03:38 03:40
Бахмач-Київ. 03:44 03:45
З.п.669 Км 03:50 03:51
Старий Луг 03:54 03:55
Черемушки 04:00 04:01
Велика Загорівка 04:06 04:07
Плиски 04:14 04:24
Хороше Озеро 04:35 04:36
Крути 04:44 04:45
Приостерний 04:54 04:55
Ніжин 05:06 05:08
Носівка 05:28 05:29
Кобижча 05:38 05:39
Бобровиця 05:52 05:53
Бобрик 06:15 06:16
Бровари 06:31 06:32
Дарниця 06:48 06:54
Видубичі 07:04 07:06
Київ-Деміївський 07:08 07:13
Протасів Яр 07:17 07:19
Північна 07:23 07:28
Караваєві Дачі 07:33 07:34
Київ-Волинський 07:40

Розклад у зворотньому напрямку