Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 122 ("МИКОЛАЇВ") з 29/06/2020 щоденно, крім п"ятниць, субот 9:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:20
Явкине 22:20 22:22
Новий Буг 23:03 23:05
Казанка 23:33 23:35
Долинська 00:07 00:27
Куцівка 00:50 00:52
Чорноліська 02:13 02:15
Фундукліївка 02:44 02:52
Кам'янка 03:06 03:08
Ім.тараса Шевченка 03:29 03:49
Городище 04:32 04:34
Корсунь 04:53 04:55
Київ-Пас. 06:52

Розклад у зворотньому напрямку