Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 122 ("МИКОЛАЇВ") з 30/06/2020 щоденно, крім субот, неділь 9:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:14
Корсунь 00:37 00:39
Городище 00:59 01:01
Ім.тараса Шевченка 01:42 02:05
Кам'янка 02:24 02:26
Фундукліївка 02:40 02:42
Чорноліська 03:14 03:16
Куцівка 04:15 04:17
Долинська 04:38 04:58
Казанка 05:26 05:28
Новий Буг 05:52 05:54
Явкине 06:28 06:30
Миколаїв Пас. 07:21

Розклад у зворотньому напрямку