Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 887

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворожба Фастів 887 з 31/07/2020 щоденно 7:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворожба 17:22
Бабаківка 17:33 17:34
Кошари 17:39 17:40
Карпилівка 17:45 17:46
Клепали 17:50 17:51
Путивль 17:59 18:01
Степанівка 18:09 18:10
Путійська 18:17 18:18
Грузьке 18:22 18:23
Зафатівка 18:26 18:27
Дубинка 18:30 18:31
В'язове 18:35 18:36
Дубов'язівка 18:39 18:40
Джигаївка 18:43 18:44
Калинівка 18:48 18:49
Лобківка 18:52 18:53
Залізобетонний 18:57 18:58
Конотоп-Пас. 19:04 19:27
Бахмач-Пас. 19:51 19:53
Бахмач-Київ. 19:58 19:59
Плиски 20:20 20:21
Крути 20:39 20:40
Ніжин 20:57 21:00
Носівка 21:18 21:19
Кобижча 21:28 21:37
Бобровиця 21:50 21:51
Бобрик 22:12 22:13
Бровари 22:30 22:32
Дарниця 22:50 22:55
Видубичі 23:05 23:07
Київ-Деміївський 23:10 23:11
Північна 23:20 23:23
Караваєві Дачі 23:28 23:29
Київ-Волинський 23:34 23:35
Вишневе 23:41 23:42
Боярка 23:50 23:51
Васильків-1 00:04 00:05
Фастів-1 00:27

Розклад у зворотньому напрямку