Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 883

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Зернове Київ-Вол. 883 з 31/07/2020 щоденно 6:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Зернове 06:18
Хутір-Михайлівський 06:36 06:38
Івотка 06:53 06:54
Янпіль 07:01 07:02
Терещенська 07:21 07:23
Кролевець 07:43 07:44
Алтинівка 07:56 07:57
Мельня 08:06 08:07
Конотоп-Пас. 08:23 08:28
Бахмач-Пас. 08:51 08:53
Бахмач-Київ. 08:58 08:59
Плиски 09:22 09:23
Крути 09:41 09:42
Ніжин 10:00 10:02
Носівка 10:20 10:21
Бобровиця 10:39 10:40
Бровари 11:14 11:15
Дарниця 11:31 11:34
Видубичі 11:44 11:46
Київ-Деміївський 11:49 11:50
Північна 11:58 12:08
Караваєві Дачі 12:13 12:14
Київ-Волинський 12:19 12:21
Борщагівка-Техн. 12:28

Розклад у зворотньому напрямку