Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 880

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Славутич 880 з 19/07/2020 по неділях 4:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Волинський 11:45
Караваєві Дачі 11:50 11:51
Північна 11:56 12:06
Київ-Деміївський 12:14 12:15
Видубичі 12:18 12:20
Дарниця 12:30 12:38
Бровари 12:51 12:52
Бобровиця 13:26 13:27
Носівка 13:47 13:48
Ніжин 14:05 14:08
Липів Ріг 14:19 14:20
Вертіївка 14:30 14:34
Вересоч 14:48 14:49
Ім.бориса Олійника 14:57 14:58
Муравійка 15:07 15:08
Количівка 15:20 15:21
Чернігів 15:30 15:40
Жукотки 16:04 16:05
Малійки 16:15 16:16
Славутич 16:30

Розклад у зворотньому напрямку