Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 688

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Березине Київ 688 безпересадковий вагон з 20/06/2020 по суботах та неділях 16:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Березине 17:58
Красне 18:29 18:31
Городок 18:50 18:52
Паризька 19:04 19:06
Теплиця 19:20 19:22
Арциз 19:39 20:29
Сарата 20:53 20:55
Кулевча 21:15 21:17
Білгород-Дністровський 21:50 22:30
Бугаз 22:48 22:53
Кароліно-Бугаз 23:06 23:11
Аккаржа 23:34 23:36
Одеса-Головна 00:16 00:51
Роздільна-1 01:45 01:47
Подільськ 03:11 03:13
Слобідка 03:44 03:46
Кодима 04:06 04:08
Рудниця 04:26 04:28
Крижопіль 04:38 04:40
Вапнярка 04:54 04:56
Рахни 05:28 05:30
Ярошенка 05:48 05:50
Жмеринка-Пас. 06:11 06:33
Вінниця 07:19 07:36
Козятин-1 08:38 08:41
Фастів-1 09:58 10:00
Київ-Пас. 10:52

Розклад у зворотньому напрямку