Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 84 з 21/06/2020 щоденно 17:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:47
Волноваха 20:07 20:27
Хлібодарівка 20:51 20:53
Зачатівська 21:13 21:14
Розівка 21:32 21:33
Комиш-Зоря 22:00 22:02
Великий Токмак 23:50 23:52
Молочанськ 00:04 00:06
Федорівка 00:48 01:08
Запоріжжя-1 02:14 02:19
Синельникове-1 03:14 03:16
Дніпро-Головний 04:06 04:31
Кам'янське-Пас. 05:03 05:05
Вільногірськ 05:46 05:48
П'ятихатки 06:13 06:15
Олександрія 07:28 07:30
Знам'янка-Пас. 08:13 08:18
Ім.тараса Шевченка 09:28 09:47
Цвіткове 10:17 10:19
Корсунь 10:49 10:51
Київ-Пас. 12:39

Розклад у зворотньому напрямку