Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:40 11:43
Злочів 12:07 12:17
Тернопіль-Пас. 13:17 13:24
Підволочиськ 14:16 14:20
Хмельницький 15:23 15:28
Жмеринка-Пас. 16:53 17:15
Вінниця 17:58 18:03
Козятин-1 18:55 18:57
Біла Церква 20:46 20:48
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:32 22:34
Цвіткове 23:09 23:11
Ім.тараса Шевченка 23:42 23:57
Фундукліївка 00:28 00:30
Знам'янка-Пас. 01:15 01:30
Олександрія 02:06 02:08
П'ятихатки 03:25 03:27
Верхівцеве 03:58 04:00
Кам'янське-Пас. 04:25 04:27
Дніпро-Головний 04:59 05:15
Синельникове-1 06:25 06:27
Запоріжжя-1 07:20 07:25
Мелітополь-Пас. 09:12 09:32
Якимівка 09:56 09:58
Партизани 10:32 10:34
Новоолексіївка 10:46

Розклад у зворотньому напрямку