Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) з 1/06/2020 щоденно 7:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:08
Ім.тараса Шевченка 09:29 09:30
Знам'янка-Пас. 10:33 10:34
Олександрія 11:03 11:04
П'ятихатки 11:50 11:51
Кам'янське-Пас. 12:36 12:37
Дніпро-Головний 13:02 13:12
Запоріжжя-1 14:31

Розклад у зворотньому напрямку