Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 136 ("МАЯК") з 12/06/2020 щоденно 12:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:19
Миронівка 20:34 20:36
Цвіткове 21:40 21:47
Ім.тараса Шевченка 22:18 22:33
Кам'янка 22:53 22:55
Знам'янка-Пас. 23:53 00:05
Олександрія 00:41 00:43
П'ятихатки 02:03 02:05
Верхівцеве 02:37 02:39
Кам'янське-Пас. 03:04 03:06
Дніпро-Головний 03:38 04:35
Синельникове-2 05:16 05:18
Чаплине 06:15 06:17
Просяна Ім.приклонського В.в. 06:29 06:31
Межова 06:56 06:58
Покровськ 07:31

Розклад у зворотньому напрямку