Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 231

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Генічеськ 231 5/07-7/09/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020), при двох непарних 29,31,3 27:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:42
Галич 15:19 15:21
Ходорів 16:08 16:10
Львів 17:21 17:50
Броди 19:19 19:21
Радивилів 19:31 19:49
Дубно 20:31 20:33
Кривин 22:11 22:13
Славута-1 22:31 22:33
Шепетівка 22:56 22:58
Полонне 23:31 23:33
Бердичів 00:42 00:44
Козятин-1 01:10 01:37
Миронівка 04:22 04:24
Ім.тараса Шевченка 05:53 06:10
Знам'янка-Пас. 07:42 07:47
Олександрія 08:45 08:47
П'ятихатки 10:03 10:05
Кам'янське-Пас. 11:02 11:04
Дніпро-Головний 11:38 11:58
Синельникове-1 13:05 13:07
Запоріжжя-1 13:58 14:03
Мелітополь-Пас. 15:45 16:05
Тащенак 16:20 16:22
Якимівка 16:34 16:36
Сокологірне 16:54 16:56
Партизани 17:13 17:15
Новоолексіївка 17:28 17:33
Генічеськ 17:47

Розклад у зворотньому напрямку