Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 2/06-14/07/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4; 15/07-13/09/2020 щоденно 9:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:38
Кагарлик 20:40 20:42
Миронівка 21:02 21:04
Цвіткове 22:32 22:34
Ім.тараса Шевченка 23:05 23:24
Долинська 02:01 02:21
Миколаїв Пас. 04:24 04:29
Херсон 05:33

Розклад у зворотньому напрямку