Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 з 4/07/2020 щоденно 19:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:41
Миколаїв Пас. 13:37 13:42
Явкине 14:35 14:37
Новий Буг 15:25 15:27
Казанка 16:01 16:03
Долинська 16:35 16:55
Куцівка 17:18 17:20
Чорноліська 18:26 18:28
Фундукліївка 18:57 18:59
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:47
Городище 20:30 20:32
Корсунь 20:51 20:53
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:22 22:24
Козятин-1 00:11 00:16
Вінниця 01:10 01:15
Жмеринка-Пас. 02:03 02:49
Деражня 03:46 03:48
Хмельницький 04:17 04:35
Волочиськ 05:32 05:34
Тернопіль-Пас. 06:28 06:34
Злочів 07:28 07:30
Красне 07:53 07:55
Підзамче 08:26 08:28
Львів 08:38

Розклад у зворотньому напрямку