Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 53 ("СКІФІЯ") з 12/06/2020 щоденно 11:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:10
Кам'янське-Пас. 19:50 19:52
Верхівцеве 20:20 20:22
П'ятихатки 21:02 21:37
Олександрія 22:52 22:54
Знам'янка-Пас. 23:34 23:57
Кропивницький 00:43 00:50
Новоукраїнка 01:55 01:57
Помічна 02:16 02:19
Южноукраїнська 03:10 03:12
Вознесенськ 03:36 03:39
Одеса-Східна 05:54 05:56
Одеса-Головна 06:28

Розклад у зворотньому напрямку