Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 6/07-13/09/2020 щоденно; 15/09-23/10/2020по непарних, при двох непарних 29,31,3 24:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:10
Партизани 12:24 12:26
Якимівка 13:13 13:15
Мелітополь-Пас. 13:43 14:13
Запоріжжя-1 15:51 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:39
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:14 20:16
Олександрія 21:43 21:46
Знам'янка-Пас. 22:35 22:40
Фундукліївка 23:25 23:27
Ім.тараса Шевченка 23:59 00:16
Цвіткове 00:46 00:48
Корсунь 01:19 01:21
Миронівка 01:52 01:54
Біла Церква 02:51 02:53
Козятин-1 04:38 04:42
Вінниця 05:40 05:49
Жмеринка-Пас. 06:39 07:10
Хмельницький 08:40 08:47
Підволочиськ 09:53 09:55
Тернопіль-Пас. 10:41 10:46
Злочів 11:41 11:43
Красне 12:07 12:09
Львів 12:52

Розклад у зворотньому напрямку