Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Одеса 92 з 30/06/2020 щоденно 16:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:07
Дружківка 17:26 17:28
Краматорськ 17:40 17:45
Слов'янськ 18:00 18:07
Барвінкове 18:38 18:40
Лозова-Пас. 19:28 19:30
Павлоград-1 20:24 20:26
Синельникове-2 20:59 21:01
Дніпро-Головний 21:43 22:08
Кам'янське-Пас. 22:41 22:43
Вільногірськ 23:24 23:26
П'ятихатки 23:50 00:27
Олександрія 01:42 01:44
Знам'янка-Пас. 02:25 02:48
Кропивницький 03:37 03:40
Плетений Ташлик 04:22 04:24
Новоукраїнка 04:46 04:48
Помічна 05:08 05:10
Южноукраїнська 06:00 06:02
Вознесенськ 06:28 06:30
Веселинове 07:04 07:06
Колосівка 07:27 07:38
Одеса-Східна 09:07 09:09
Одеса-Головна 09:48

Розклад у зворотньому напрямку