Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Трускавець 49 ("КОБЗАР") 28/03-30/10/2021 щоденно 11:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:17 22:19
Вінниця 23:14 23:17
Хмельницький 01:04 01:07
Тернопіль-Пас. 02:48 02:52
Львів 04:41 05:04
Самбір 06:16 06:40
Дрогобич 07:44 07:49
Трускавець 08:07

Розклад у зворотньому напрямку