Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 50

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Київ 50 ("КОБЗАР") з 4/07/2020 щоденно 12:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 19:49
Дрогобич 20:06 20:11
Самбір 21:07 21:30
Львів 22:46 23:08
Тернопіль-Пас. 00:55 00:59
Хмельницький 02:41 02:44
Вінниця 04:37 04:41
Козятин-1 05:30 05:34
Фастів-1 06:52 06:54
Київ-Пас. 07:54

Розклад у зворотньому напрямку