Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 101

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 101 16/07-14/09/2020 щоденно 11:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 07:42
Миколаїв Пас. 08:37 08:42
Долинська 11:04 11:24
Ім.тараса Шевченка 14:16 14:34
Цвіткове 15:12 15:14
Миронівка 16:24 16:26
Біла Церква 17:19 17:21
Фастів-1 17:52 17:54
Київ-Пас. 19:06

Розклад у зворотньому напрямку