Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 з 29/06/2020 щоденно 15:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 17:04
Одеса-Східна 17:31 17:33
Веселинове 19:25 19:27
Вознесенськ 20:05 20:08
Южноукраїнська 20:37 20:39
Помічна 21:25 21:27
Новоукраїнка 21:44 21:46
Плетений Ташлик 22:05 22:07
Кропивницький 22:53 22:57
Знам'янка-Пас. 23:44 00:13
Олександрія 00:51 00:53
П'ятихатки 02:13 02:15
Вільногірськ 02:35 02:37
Кам'янське-Пас. 03:15 03:17
Дніпро-Головний 03:50 04:16
Синельникове-2 05:06 05:08
Павлоград-1 05:39 05:41
Лозова-Пас. 06:35 06:37
Барвінкове 07:26 07:28
Слов'янськ 08:00 08:07
Краматорськ 08:21 08:26
Дружківка 08:37 08:39
Костянтинівка 09:00

Розклад у зворотньому напрямку