Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") з 1/07/2020 щоденно 12:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:25
Ім.тараса Шевченка 22:10 22:15
Знам'янка-Пас. 23:26 23:29
Олександрія 00:06 00:08
П'ятихатки 01:25 01:27
Кам'янське-Пас. 02:22 02:24
Дніпро-Головний 02:57 03:17
Запоріжжя-1 04:57 05:05
Мелітополь-Пас. 06:41 06:46
Новоолексіївка 07:52

Розклад у зворотньому напрямку